Genç Tatil 2013 Katılımcı Görüşleri

DENİZ YILDIRIM
Gelecek Afacan kampçısı, Afacan kendini özleten bir kamp. Buraya üç senedir geliyorum, her ne kadar yorucu ve bazen sıkıcı olsa da eve döndükten sonra sabah sporlarını bile özlüyorsunuz.
GENÇ TATİL 1. DÖNEM Devamı İçin Tıklayınız
EGE ÖZGEN
Merhaba ben Ege, Gençtur ile kampa ilk defa çıkıyorum. Kampı arkadaşımdan öğrendim. Gençtur’u seçtiğim için mutluyum. Kaldığımız yer dört dörtlük bir yer. Burada günlerimiz çok güzel geçiyor. Çok eğleniyorum.
 
GENÇ TATİL 1. DÖNEM Devamı İçin Tıklayınız
AYLİN AYAYDIN
Selam Gençler, Bu yıl 4. kampımdı. Kampta tek yaptığımız iş eğlenmek. Eğitmenlerimiz genç ve enerjikler.  Bu bizim için iyi bir şey. Yemekler çok lezzetli.   Asla yemediğim patlıcanı bir tek burada yiyorum.
 
GENÇ TATİL 1. DÖNEM Devamı İçin Tıklayınız
BENGİSU POYRAZ
Sevgili Yeni Kampçılar,Burası gerçekten çok eğlenceli ve yorucu. Buraya geldiğim ilk gün, dokuz saatlik yoldan sonra ilk gün biraz  yoğun geçti. Ama buraya uyum sağlamak o kadar kolay ki; ilk gün..
GENÇ TATİL 2. DÖNEM Devamı İçin Tıklayınız
CEREN TUNCER
Sevgili Kampçı, Bu yıl benim kamptaki 2. Yılım. Bu nedenle olabilecek şeylerin farkındaydım ve bu bana çoğu konuda yardımcı oldu. Sana kampını çok güzel geçirmen için birkaç tavsiye vermek istiyorum.
 
GENÇ TATİL 2. DÖNEM Devamı İçin Tıklayınız
DOĞA KOÇUM
Sevgili  Arkadaşım, Merhaba, ben buraya gelmeden önce açıkçası kafamda yüzlerce soru işareti vardı. Benim bu kampı bulmamı babam sağladı ve ben babamın ısrarıyla buraya gelmiştim.
 
GENÇ TATİL 3. DÖNEM Devamı İçin Tıklayınız
NİL YILDIZ
Sevgili Kampçı Arkadaşım, Afacan gerçekten çok güzel bir yer. Burada çok güzel arkadaşlıklar kuracaksın ve her sene tekrar tekrar gelmek isteyeceksin emin ol.
GENÇ TATİL FİLM KAMPI Devamı İçin Tıklayınız
SİMAY KARAAĞAÇ
Burada yani bu 1 haftada aşırı eğlendim. Şu anda bitmesini çok istediğim söylenemez. Buradaki herkes çok içten ve çok sempatik. Kendi arkadaşlarımın yokluğunu  1 saniye bile hissetmedim.
 
GENÇ TATİL FİLM KAMPI Devamı İçin Tıklayınız